1 2 3 4

قوانین و مقررات


1- سرویس ‌گیرنده موظف است، از نام و نام خانوادگی حقیقی (با حروف فارسی) در هنگام ثبت نام استفاده نماید و همچنین انتقال و تفویض حقوق و تعهدات خود به شخص، یا اشخاص حقیقی و حقوقی مجاز نبوده و عدم اجرای تعهدات مندرج در قوانین خرید، حق لغو قرارداد را برای سرویس دهنده، محفوظ می دارد.

2- سرویس ‌گیرنده مسئول تمامی اطلاعات مبادله شده در هاست و وب سایت خود بوده و سرویس‌دهنده هیچ‌گونه مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.

3- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌گردد اقدام به Spam ننماید، هیچ‌کدام از سایت‌ها و سرویس‌های خود و مشتریان را به‌وسیله‌ Spam ( نامه‌های ناخواسته ) تبلیغ ننماید و امکان Spam را برای شخص ثالث فراهم نیاورد.

4- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌گردد که از سرویس‌های مورد اجاره برای انتشار و تکثیر، فروش و پخش غیرقانونی نرم‌افزار، موسیقی، نوشته، فیلم، سریال، گزارش و هرگونه فایل متعلق به شخص یا شرکت ایرانی و خارجی، بدون اجازه آن‌ها استفاده ننماید و تمامی قوانین کپی‌رایت بین‌المللی اشاره شده در قوانین سازمان تجارت جهانی WTO را رعایت نماید. در صورت اعتراض شخص یا شرکت دارای حقوق و نداشتن مدارک کافی توسط سرویس‌ گیرنده، سرویس دهنده قادر خواهد بود بنا به درخواست فرد یا شرکت دارای حقوق، اقدام به حذف محتویات مورد دعوی از روی سرور اجاره شده و یا قطع دسترسی سرویس نماید که با توجه به اهمیت مسئله می تواند منجر به پایان سرویس دهی بدون بازپرداخت مدت باقی مانده گردد.

5- سرویس گیرنده در انتخاب سرویس می بایست متناسب با نیاز خود اقدام نماید و سرویس دهنده قادر خواهد بود جهت جلوگیری از مزاحمت ها و آسیب های احتمالی برای دیگر کاربران از ادامه خدمات رسانی به کاربران پرمصرف خودداری نماید.

6- سرویس های addon domain و parked domain نامحدود نمی باشد و محدودیت هر کدام بر روی پلن ها مشخص شده است .

7- کلیه خدمات پشتیبانی تنها از طریق سیستم تیکتینگ موجود در سایت قابل ارائه می باشد و شماره تماس و پیامک صرفا جهت اطلاع رسانی و موارد متفرقه می باشد و تنها پشتیبانی رسمی از طریق تیکت می باشد.

8- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌شود که از سرویس ‌های خود برای نفوذ، اختلال، خراب‌کاری و به دست آوردن غیرقانونی اطلاعات در شبکه اینترنت به هبچ نحوی استفاده نکند.

9- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌شود در استفاده از سرویس‌های ارائه شده، قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید.بدیهی است کلیه مسئولیت‌های ناشی از استفاده‌های غیرمجاز برعهده سرویس‌گیرنده خواهد بود.

10- بعد از تایید قوانین و مقررات و واریز هزینه، قرارداد به مدت 7 روز از طرف سرویس گیرنده قابل فسخ می باشد و این فسخ منوط به این می باشد که صرفا از هاست خود ناراضی باشد و درصورت مشاهده هرگونه سو استفاده های احتمالی قابلیت فسخ قرارداد را ندارد مگر در مواردی که اختلالات جدی در ارائه سرویس پیش آمده باشد.همچنین سرور های مجازی شامل این بند نمی شوند.

11- میزان پایداری ( uptime ) تضمین شده شبکه و سخت افزار سرور های ارائه شده در ماه، 99% می باشد هر چند پایداری عمومی شبکه و سخت افزار سرویس ها بسیار بیشتر و نزدیک به 100% در ماه می باشد.

12- بدیهی است پس از پایان مدت قرارداد در صورت تمایل به ادامه همکاری با سنترال هاستینگ سرویس گیرنده می بایست با نرخ روز نسبت به پرداخت بهای سرویس ها اقدام نماید.

13- تمدید هر دوره اعم از ماهایانه و سه ماهه و شش ماهه تنها پس از پرداخت هزینه سرویس پیش از سررسید دوره بعدی میسر خواهد بود. با سر رسید موعد پرداخت، دسترسی سرویس گیرنده به سرویس مسدود شده و به حالت معلق در خواهد آمد و عدم پرداخت به معنای عدم تمایل به تمدید سرویس تلقی شده و بعد از 15 روز از تاریخ معلق شدن سرویس اقدامات جهت حذف سرویس مذکور انجام می پذیرد و بدیهی است پس از حذف سرویس امکان بازگرداندن اطلاعات میسر نبوده و سرویس دهنده در این رابطه دارای مسئولیت نخواهد بود. چنانچه سرویس گیرنده پس از چند روز مسدود ماندن سرویس نسبت به پرداخت فاکتور دوره اقدام نماید، مدت استفاده مطابق دوره های قبلی محاسبه گردیده و تعداد روزی که سرویس گیرنده بدلیل عدم پرداخت امکان دسترسی به سرویس را نداشته است به مدت دوره اضافه نخواهد گردید.

14- راه اندازی هرگونه سایت های دانلود, آپلود سنتربر روی پلن های دارای پهنای باند نا محدود و همچنین ارسال اسپم, نقض کپی رایت(مثل ارائه اسکریپتها و نرم افزار های نال شده و کرک شده و ..) ممنوع می باشد و در صورت مشاهده سرویس معلق خواهد شد.

15- از پذیرش وب سایت هایی که به هر دلیل باعث باعث بالا رفتن لود سرور می شوند(همانند استفاده از VBSEO) معذوریم و در صورتی که از میزان لود سایت خود اطلاعی ندارید بعد از خرید هاست تا 5 روز به شما اعلام میشود و هزینه به صورت کامل برگشت داده می شود.

16- حداقل زمان اجرای Cron Jobs سه/3 دقیقه می باشد.

17- کاربرانی که از سرویس کلود پروتکشن استفاده می کنند می بایست تنظیماتی که بعد از سفارش برای آنها ارسال می شود را در سرور خود به صورت کامل اعمال نمایند؛ در صورتی که هاست اشتراکی دارند و دسترسی به تنظیمات سرور ندارند می بایست از سرویس دهنده خود درخواست اعمال این تنظیمات را داشته باشند.

متن کامل فهرست مصادیق مجرامانه

 


در صورت هر گونه تغییر در قوانین از طریق همین سایت و در صفحه اصلی سایت اعلام خواهد شد.