هاست وردپرس

هاست وردپرس


سنترال هاستینگ آمادگی میزبانی تمامی وب سایتهایی که با سیستم مدیریت و محتوا وردپرس کار می کنند را دارد؛ هاست وردپرس بهترین گزینه برای شما می باشد.
وردپرس یک سکوی انتشار مبتنی بر وب یا به بیان ساده‌تر یک نرم‌افزار تحت وب است که در واقع ادامه موفقیت‌آمیز پروژه b2 می باشد و توسط مت مولوگ بنیان گذاری شده است. مت و همکارانش با تاسیس شرکت Automattic هم‌اکنون در حال گسترش این نرم افزار و پروژه های موازی آن مانند Akismet می باشند. عمومی‌ترین استفاده از وردپرس برای راه‌اندازی یک وبلاگ می‌باشد زیرا وردپرس دارای هسته‌ای قدرتمند است و پیشروترین نرم‌افزار در این زمینه به‌شمار می‌رود.

وردپرس یک سیستم مدیریت و محتوا کاملا رایگان و متن باز است که شما بوسیله آن قادر خواهید بود یک وبلاگ؛ فتوبلاگ؛ گالری و ... بسازید؛ وجود قالب ها و افزونه های بی شمار وردپرس را به یکی از محبوبترین سیستم های راه اندازی یک سایت تبدیل کرده است

نصب و راه اندازی اولیه وردپرس در سنترال هاستینگ رایگان بوده ؛ همچنین ماژول های مورد استفاده وردپرس همچون Memcached در سرور های ما فعال بوده . همچنین بک آپ های روزانه و هفتگی و ماهیانه از وب سایت شما و استفاده از قوی ترین فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری امنیت منحصر به فردی به سایت شما خواهد داد.

وبمستر هایی که نیاز به هاست وردپرس دارند به صورت رایگان می توانند درخواست دهند تا سایتشان به سرور ما منتقل شود.

اگر بازدید وب سایت شما بالا می باشد و یک سایت پر بازدید محسوب می شوید و به دنبال یک هاستینگ خوب برای سایت وردپرس خود می گردید که سرعت سایتتان کاهش نیابد, خوب خوش آمدید :)
» هاست وردپرس لینوکس پایه (آنتی دیداس)
» هاست وردپرس لینوکس ویژه (آنتی دیداس پیشرفته)